Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan

  • 76 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan Αμβούργο 76 τ.μ. Απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Υπόγειου Σιδηρόδρομου Berne, και παρέχει Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Αμβούργο Διεθνές που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από αυτό το διαμέρισμα με 3 υπνοδωμάτια, και ο σταθμός λεωφορείων Karlshoeher Weg βρίσκεται σε απόσταση 750 μέτρων.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει χώρο καθιστικού και σαλόνι, και βλέπει στην πόλη. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Η πρόσβαση σε παγοδρόμιο βοηθά τους επισκέπτες να διατηρήσουν τη φυσική κατάσταση τους.

Η άνεσή σας είναι προτεραιότητά μας, γι' αυτό και το διαμέρισμα Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan προσφέρει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Κοιμητήριο Ohlsdorf και Μουσείο-χωριό Volksdorf βρίσκονται σε απόσταση 7 χιλιομέτρων και 3 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα. Εμπορικό κέΝτρο Alstertal βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Το διαμέρισμα Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan απέχει επίσης σχεδόν 20 λεπτά οδικώς από τον σιδηροδρομικό σταθμό Dammtor.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan Αμβούργο
Berner Bude 2, 3 Sz, Parken
Τιμή μόνο για κινητά

Berner Bude 2, 3 Sz, Parken

9.5
Εξαιρετικό 2 σχόλια
23 μ από το κατάλυμα
USD 486 USD 437
ανά νύχτα
Berner Bude 3, 2 Sz - Top Anbindung
Τιμή μόνο για κινητά

Berner Bude 3, 2 Sz - Top Anbindung

9.5
Εξαιρετικό 9 σχόλια
23 μ από το κατάλυμα
USD 323 USD 291
ανά νύχτα
Berner Bude 4, 2 Sz, Top Anbindung
Τιμή μόνο για κινητά

Berner Bude 4, 2 Sz, Top Anbindung

8.8
Έξοχο 29 σχόλια
23 μ από το κατάλυμα
USD 223 USD 201
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αμβούργο Διεθνές Αεροδρόμιο
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hamburg Central Bus Station
    12 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Δραστηριότητες

    • Πεζοπορία
    • Ιππασία
    • Ποδηλασία
    • Ένα γήπεδο τέννις
    • Μπόουλινγκ
    • Σκουός
    • Μαθήματα αεροβικής
    • Ψάρεμα

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Ζωντανή ψυχαγωγία

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Μηχάνημα ΑΤΜ
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςExempt
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan περιλαμβάνουν Εμπορικό κέΝτρο Alstertal, Κοιμητήριο Ohlsdorf καθώς και Μουσείο-χωριό Volksdorf.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan θα είναι 264€.
    • Το διαμέρισμα Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan προσφέρει πάρκινγκ;
      Το διαμέρισμα Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan παρέχει χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Landhaus Restaurant Hamburg και Fritz Burger και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan αποτελεί 76 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αμβούργο Διεθνές Αεροδρόμιο
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hamburg Central Bus Station
    12 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Berner Bude 5, 3Sz, 6P, Tv, Wlan Αμβούργο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο